Paragona to firma pomagająca rozpocząć nowe życie osobom z branży medycznej. Przedsiębiorstwo od 2002 roku zajmuje się znajdywaniem pracy dla swoich klientów i przygotowywaniem ich do wyjazdu w nowe miejsce. Powstanie firmy było odpowiedzą na realia panujące w Polsce – zarobki oraz warunki pracy znacznie odbiegają od zachodnich, a osoby po studiach medycznych często nie mają gwarancji znalezienia pracy w zawodzie.

Paragona pragnie zmienić tą sytuację poprzez oferowanie swoim klientom pracy w dobrze prosperujących krajach europejskich, które mogą pochwalić się sprawnie działającą służbą zdrowia.

Firma współpracuje z prestiżowymi placówkami medycznymi ze Skandynawii, Wielkiej Brytanii oraz Francji.

Dostępne oferty pracy dotyczą specjalistów z wielu dziedzin, więc każdy może liczyć na dopasowanie stanowiska do posiadanych kompetencji. Bardzo ważne jest również przygotowanie rodziny do planowanego wyjazdu – każdy członek może liczyć na rozszerzone kursy językowe oraz otrzymanie informacji, które przydadzą się na miejscu. Przez 15 lat działalności Paragona pomogła ponad 1000 osób – jest to wynik świadczący o profesjonalizmie i kompetencjach tej firmy.


Paragona

Gdzie jesteśmy?

Al. Jana Pawła II 29, Atrium Plaza, lobby C, 00-867 Warszawa

Napisz do nas

info@paragona.com

Zadzwoń

+48 22 653 66 80

Wejdź na naszą stronę >>

www.paragona.com/pl/strona-glowna